Sari la conținut

iPadForum se închide

După patru ani și ceva de existență, iPadForum se închide. :(
Dar... pe mine și pe alți pasionați de iPad-uri, Mac-uri și alte gadgeturi de la Apple ne găsiți în continuare pe MacForum.ro. Așa că, dacă aveți probleme și întrebări legate de device-urile voastre, nu ezitați să vă înscrieți acolo!

Vă așteptăm!

Tudor Vedeanu,
administrator iPadForum.ro

Fotografie

eChiosc

• Please log in to reply
68 replies to this topic

#41 Corina

Corina

Junior

• Members
  • Pip
  • 34 Mesaje:

Trimis la 26 July 2012 - 14:59

Multumesc Octavian
O sa tin cont de sugestiile voastre si suntem deschisi la orice fel de propuneri. Dureaza sa le implementam, dar incet incet ajungem si departe!

Multumim ca ne sunteti alaturi
Cu prietenie,
echipa eChiosc

#42 FlorinL

FlorinL

Membru

• Members
  • PipPip
  • 109 Mesaje:

Trimis la 26 July 2012 - 15:06

Corina, timpul inseamna bani - pentru "voi" sau pentru "altii" :)
Cred ca inceputul (sa convingi unul - doi publisheri sa accepte pret mai mic) este greu. Dupa aceea tavalugul merge singur.
Bafta !

#43 Corina

Corina

Junior

• Members
  • Pip
  • 34 Mesaje:

Trimis la 26 July 2012 - 15:17

Suntem pe drumul cel bun spun eu.

Multumesc inca o data Florin. Nu esti chiar Grinch...:)

#44 FlorinL

FlorinL

Membru

• Members
  • PipPip
  • 109 Mesaje:

Trimis la 26 July 2012 - 15:23

Multumesc inca o data Florin. Nu esti chiar Grinch...:)

awwwwwwww, you're making me blush :)

#45 uɐʇloz .

uɐʇloz .

Nu sunt frumos, nici destept, iar umorul meu lasa de dorit

• Moderatori
  • 2055 Mesaje:

Trimis la 26 July 2012 - 20:48

Deocamdata sunt " consumator" de SapteSeri. :-)

#46 Stavros

Stavros

Junior

• Members
  • Pip
  • 59 Mesaje:

Trimis la 29 July 2012 - 11:28

doar sapte seri e free si la zi...in rest...reviste de luni de zile....pacat...eram dispus sa platesc revistele daca erau cele noi aparute....aiurea total...pacat...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

#47 Henrietta

Henrietta

Senior

• Members
  • PipPipPip
  • 410 Mesaje:

Trimis la 29 July 2012 - 12:21

Imi cer scuze, dar pentru mine e total inultil sa citesc evenimente vechi.

#48 Corina

Corina

Junior

• Members
  • Pip
  • 34 Mesaje:

Trimis la 29 July 2012 - 15:20

Sa-mi spuneti, va rog, care sunt revistele care nu sunt nou aparute si care sunt acele evenimente vechi ca sa luam masuri...zic.
Si, pe langa 7 seri mai sunt 2 reviste gratuite. Ne place sa fim carcotasi...stiu!

#49 xxxl

xxxl

Senior

• Members
  • PipPipPip
  • 336 Mesaje:

Trimis la 29 July 2012 - 15:22

Aplicatia este aproape inutila,cu preturi mari si neactualizata de ceva vreme...prefer programe de afara deja consacrate care imi ofera satisfactie si incredere...o aplicatie buna trebuie sa inceapa din start cu ceva bun si nu cu promisiuni astfel incat am dezinstalat chioscul fara niciun regret !

From my New iPad

#50 uɐʇloz .

uɐʇloz .

Nu sunt frumos, nici destept, iar umorul meu lasa de dorit

• Moderatori
  • 2055 Mesaje:

Trimis la 29 July 2012 - 18:25

Sa-mi spuneti, va rog, care sunt revistele care nu sunt nou aparute si care sunt acele evenimente vechi ca sa luam masuri...zic.
Si, pe langa 7 seri mai sunt 2 reviste gratuite. Ne place sa fim carcotasi...stiu!

Asta ar fi trebuit sa stiti voi cel mai bine.Cand va atrag atentia utilizatorii e deja bai.

Nu se numeste carcoteala, se numeste ca dorim aplicatii de calitate, cu oferte de calitate, nu numai vorbe.
  • Henrietta likes this

#51 Corina

Corina

Junior

• Members
  • Pip
  • 34 Mesaje:

Trimis la 29 July 2012 - 19:43

Domnilor
Este pc vostru de vedere si, in cazul in care aplicatia nu va este de folos, sunteti liberi sa-i dati delete.Nu inteleg care sunt promisiunile neonorate si nici vorbele nesustinute despre care-mi vorbiti.
Dintre cele 74 de reviste si ziare prezente in eChiosc, cu greu pot numara 5 care nu sunt la zi...si asta pentru ca publisherii intarzie cu trimiterea publicatiilor. Pretul minim este impus de Apple si aceasta este o alta informatie pe care voi, consumatori de aplicatii, cred ca o stiti.
Ca administrator al acestei aplicatii fac tot ce-mi sta in putere sa raspund nevoilor voastre si sunt deschisa la sugestii si reclamatii.
Daca binevoiti a da si exemple care sa va sustina nemultumirea v-as fi recunoascatoare.

Celor care ne sunt inca alaturi le multumesc, celor care au ales aplicatii "din afara, deja consacrate"...numai bine!

#52 Radu Turcescu

Radu Turcescu

Consigliere

• Members
  • PipPipPipPip
  • 627 Mesaje:

Trimis la 29 July 2012 - 21:39

Domnilor
Este pc vostru de vedere si, in cazul in care aplicatia nu va este de folos, sunteti liberi sa-i dati delete.Nu inteleg care sunt promisiunile neonorate si nici vorbele nesustinute despre care-mi vorbiti.
Dintre cele 74 de reviste si ziare prezente in eChiosc, cu greu pot numara 5 care nu sunt la zi...si asta pentru ca publisherii intarzie cu trimiterea publicatiilor. Pretul minim este impus de Apple si aceasta este o alta informatie pe care voi, consumatori de aplicatii, cred ca o stiti.
Ca administrator al acestei aplicatii fac tot ce-mi sta in putere sa raspund nevoilor voastre si sunt deschisa la sugestii si reclamatii.
Daca binevoiti a da si exemple care sa va sustina nemultumirea v-as fi recunoascatoare.

Celor care ne sunt inca alaturi le multumesc, celor care au ales aplicatii "din afara, deja consacrate"...numai bine!

Permite-mi sa-ti dau un sfat : in relatiile cu clientii, din punct de vedere al comunicarii, este indicat sa adopti o atitudine neutra, de informare.
Sunt multi care nu cunosc detaliile tehnice necesare administrarii unei astfel de aplicatii. Tocmai de aceea, treaba ta ca persoana de legatura dintre aplicatie si clienti este sa le intelegi nemultumirile si sa le utilizezi argumente clare si obiective pentru solutionarea acestora.

Mult succes in continuare !!!

#53 Stavros

Stavros

Junior

• Members
  • Pip
  • 59 Mesaje:

Trimis la 29 July 2012 - 23:11

corina...TOATE REVISTELE CARE AU O LUNA VECHIME. cauta si ai sa gasesti 90% din totalul revistelor. mai...iunie ... eu cred ca stii asta....dar....e prea mult pentru tine sa recunosti? sa mor de nu v-as da in judecata pentru.....prosteala pe fata...

#54 Radu Turcescu

Radu Turcescu

Consigliere

• Members
  • PipPipPipPip
  • 627 Mesaje:

Trimis la 30 July 2012 - 06:31

Apropo Corina...unde pot vedea cumparaturile facute ? Eu am cumparat aseara Esquire, ultimul numar si in " Biblioteca mea " a aparut si numarul precedent, desi nu am optat pentru cumpararea acestuia. Stii cumva ce s-a intamplat ?

#55 Corina

Corina

Junior

• Members
  • Pip
  • 34 Mesaje:

Trimis la 30 July 2012 - 08:04

Buna dimineata

Rezolvam problema imediat, Radu.
Multumesc pentru atentionare.
Pe viitor va recomand sa dati un mail la adresa contact@echiosc.ro pentru orice fel de probleme legate de aplicatie.

#56 Corina

Corina

Junior

• Members
  • Pip
  • 34 Mesaje:

Trimis la 30 July 2012 - 08:35

corina...TOATE REVISTELE CARE AU O LUNA VECHIME. cauta si ai sa gasesti 90% din totalul revistelor. mai...iunie ... eu cred ca stii asta....dar....e prea mult pentru tine sa recunosti? sa mor de nu v-as da in judecata pentru.....prosteala pe fata...

Draga Stavros

Data publicarii revistelor in eChiosc difera de numarul revistei: adica...daca o revista precum FHM nr 7-8/iulie-august a aparut in chiosc in data de 29 iunie 2012, aceasta inseamna ca revista respectiva a fost pusa la dispozitia cititorilor inainte de a fi lansata pe piata. Aceasta reprezinta un plus si nu un minus. Elle din august a aparut in eChiosc in data de 25 iulie, Baby din iulie/august a aparut in eChiosc in data de 6 iulie etc.
De aceea te-am rugat sa-mi dai cateva titluri.
Imi cer mii de scuze pentru neintelegere si pentru revistele care sunt intarziate intr-adevar (Lumea monarhilor sau Lumea credintei). Astept un feed-back din partea ta...in speranta ca ne lamurim si ne ramai alaturi in continuare!

Multumim pentru intelegere si rabdare
echipa eChiosc

#57 Stavros

Stavros

Junior

• Members
  • Pip
  • 59 Mesaje:

Trimis la 30 July 2012 - 12:35

ok..am inteles..lumea credintei si lumea monahilor sunt vechi..oricum mai sunt reviste religioase. sau, atiutea baga si revista chip? mai mult IT...se poate?

#58 Corina

Corina

Junior

• Members
  • Pip
  • 34 Mesaje:

Trimis la 30 July 2012 - 12:39

Lucram la asta Stavros. Ne dorim si noi mai multe reviste din toate domeniile, mai cu seama IT.

"Rost" este o revista religioasa la zi. Citeste un extras si vezi poate iti surade continutul

Zi placuta!

#59 Stavros

Stavros

Junior

• Members
  • Pip
  • 59 Mesaje:

Trimis la 30 July 2012 - 14:35

e alta confesiune , revista Rost...

#60 Stavros

Stavros

Junior

• Members
  • Pip
  • 59 Mesaje:

Trimis la 31 July 2012 - 14:52

acu m am uitat mai bine...nu e alta confesiune...CORINA, vorbeste cu cei de la lumea credintei,lumea monahilor,sa apara mai repede noile publicatii pe eChiosc... multumesc !

1 utilizatori citesc această discuție

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi