Sari la conținut

iPadForum se închide

După patru ani și ceva de existență, iPadForum se închide. :(
Dar... pe mine și pe alți pasionați de iPad-uri, Mac-uri și alte gadgeturi de la Apple ne găsiți în continuare pe MacForum.ro. Așa că, dacă aveți probleme și întrebări legate de device-urile voastre, nu ezitați să vă înscrieți acolo!

Vă așteptăm!

Tudor Vedeanu,
administrator iPadForum.ro

Fotografie

Programare aplicatie iPhone/iPad

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Alin-Mihai

Alin-Mihai

Junior

• Members
  • Pip
  • 1 Mesaje:

Trimis la 05 September 2012 - 17:01

Buna ziua, sunt nou aici nu stiu daca postez corect, dar as avea nevoie de cineva calificat care ar putea sa ma ajute cu programarea unui joc Apple pentru Iphone si Ipad.Am reusit sa termin grafica jocului.Grafica fiind realizata in photoshop cs5 toate materialele sunt puse pe layere pentru a putea lucra cu fiecare parte. este un joc 50% dificil , fara 3D , doar Gif-uri.Am nevoie de cineva sa ma ajute, contracost evident.Normal fara preturi exagerate.Astep raspuns de la cei care sunt interesati pt acest job

#2 ghflorin

ghflorin

Junior

• Members
  • Pip
  • 8 Mesaje:

Trimis la 25 December 2012 - 22:20

Spune-mi care este bugetul disponibil pentru joc, iar in functie de asta iti voi spune un pret in raport cu timpul de finalizare. Cu cat pretul este mai mare, cu atat timpul va fi mai scurt, adica ii voi dedica mai multa atentie aplicatiei tale. Insa un pret scazut inseamna si calitate scazuta, care duce la cheltuieli mai mari pe viitor.

1 utilizatori citesc această discuție

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi