Sari la conținut

iPadForum se închide

După patru ani și ceva de existență, iPadForum se închide. :(
Dar... pe mine și pe alți pasionați de iPad-uri, Mac-uri și alte gadgeturi de la Apple ne găsiți în continuare pe MacForum.ro. Așa că, dacă aveți probleme și întrebări legate de device-urile voastre, nu ezitați să vă înscrieți acolo!

Vă așteptăm!

Tudor Vedeanu,
administrator iPadForum.ro

Fotografie

Zvon : harta lansarilor APPLE in 2013

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 Cattus Thraex

Cattus Thraex

Membru

• Members
  • PipPip
  • 205 Mesaje:

Trimis la 21 January 2013 - 16:31

Mă prind. Doar că nu beau bere, dar accept echivalentul în pizza și Coca-Cola. La București, la Cluj, sau unde ne vom întâlni prima dată în 2015. Sau cu proxima ocazie după lansarea produsului incriminat, dacă va fi cazul.

Se poate considera că am cîștigat, Samsung a dat semnalul. 

De acord, echivalent pizza sau Cola, dar eu zic că dai Staropramenu, Urquell. 

#22 Cattus Thraex

Cattus Thraex

Membru

• Members
  • PipPip
  • 205 Mesaje:

Trimis la 21 January 2013 - 22:56

Cel mai interesant lucru aici este că acest Air made by Samsung nu mai rulează Windows și nici nu poți instala windows pe el! A început lupta pt un nou sistem de operare. Cine va cîștiga? 

#23 Eduard

Eduard

Membru

• Members
  • PipPip
  • 121 Mesaje:

Trimis la 21 January 2013 - 23:25

Foarte bine ca nu se poate. N-am de gand sa imi iau un Samsung dar de cand am vazut cum arata Windows 8, ma gandesc tot mai mult cum sa scap de pc ul meu lent si sa-mi iau un prim mac (poate mini). Nu mai inteleg nimic din Windows 8 si deocamdata doar bugetul ma tine pe loc.

#24 Cattus Thraex

Cattus Thraex

Membru

• Members
  • PipPip
  • 205 Mesaje:

Trimis la 22 January 2013 - 00:26

Foarte bine ca nu se poate. N-am de gand sa imi iau un Samsung dar de cand am vazut cum arata Windows 8, ma gandesc tot mai mult cum sa scap de pc ul meu lent si sa-mi iau un prim mac (poate mini). Nu mai inteleg nimic din Windows 8 si deocamdata doar bugetul ma tine pe loc.

Găsești destule mac=uri f. bune sh, doar un pic de grijă. Cu 400-600 euro dai de scule cît se poate de bune, depinde ce nivel de performnață vrei.

#25 ClaudiuT

ClaudiuT

Senior

• Members
  • PipPipPip
  • 357 Mesaje:

Trimis la 18 July 2014 - 06:20

Se poate considera că am cîștigat, Samsung a dat semnalul. 

De acord, echivalent pizza sau Cola, dar eu zic că dai Staropramenu, Urquell. 

Mai 5 luni și câștig :)

1 utilizatori citesc această discuție

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi