Sari la conținut

iPadForum se închide

După patru ani și ceva de existență, iPadForum se închide. :(
Dar... pe mine și pe alți pasionați de iPad-uri, Mac-uri și alte gadgeturi de la Apple ne găsiți în continuare pe MacForum.ro. Așa că, dacă aveți probleme și întrebări legate de device-urile voastre, nu ezitați să vă înscrieți acolo!

Vă așteptăm!

Tudor Vedeanu,
administrator iPadForum.ro

Fotografie

Cel mai tanar/batran membru

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 uɐʇloz .

uɐʇloz .

Nu sunt frumos, nici destept, iar umorul meu lasa de dorit

• Moderatori
  • 2055 Mesaje:

Trimis la 15 August 2013 - 19:28

Ma intereseaza din pdvd curiozitate doar. Insa ma minunez cand ma gandesc la momentul in care am avut eu 13 ani, la ce am avut acces. Si ce e acum.

Imagini atașate

• Screen Shot 2013-08-15 at 20.26.42.png

#2 Tudor

Tudor

Master Blaster

• Administrators
  • 1452 Mesaje:

Trimis la 15 August 2013 - 21:30

Pe la vreo 13 ani (+/–), cele mai tari gadgeturi pe care le aveam erau un ceas electronic de mână Casio și un calculator de buzunar cu celule solare marca Texas Instruments. :)

#3 Vizitator_kjdrseqwsrxdtcyfvgubhiknj_*

Vizitator_kjdrseqwsrxdtcyfvgubhiknj_*
  • Guests

Trimis la 30 August 2013 - 18:01

aze

#4 AvBălțătescu

AvBălțătescu

Critic

• Members
  • PipPipPipPip
  • 876 Mesaje:

Trimis la 14 September 2013 - 15:24

Eu la varsta de 13 ani aveam deja un iPod Nano de 16Gb iar la 13 si jumatate parintii mi-au cumparat primul meu iPhone, acesta era un 3GS. Din curiozitate, le-am pus aceasta intrebare si parintilor mei, insa raspunsul a fost surprinzator... cateva carti/romane/volume sau chiar reviste de matematica.

#5 Adrian M

Adrian M

Junior

• Members
  • Pip
  • 78 Mesaje:

Trimis la 15 September 2013 - 12:51

Si acum la 14 ani ai iPhone 5, bravo. Altceva?

#6 AvBălțătescu

AvBălțătescu

Critic

• Members
  • PipPipPipPip
  • 876 Mesaje:

Trimis la 15 September 2013 - 20:32

Si acum la 14 ani ai iPhone 5, bravo. Altceva?

In ciuda faptului ca nu te-ai informat inainte de a face un comentariu la adresa mea, tin sa precizez faptul ca in luna Decembrie voi implini varsta de 18 ani. Am acelasi 4S de aproape 2 ani, fiind din Bucuresti am tinut mortis la vremea aceea sa participat la lansarea noului device a celor de la Apple, iPhone 4S. Orange Romania a organizat acel eveniment la Cinema Digiplex din Mall Baneasa.

#7 Octavian

Octavian

Expert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 586 Mesaje:

Trimis la 17 September 2013 - 01:34

Am 58 de ani și, în facultate, prin anul doi, la rezistența materialelor, încă se lucra cu rigla de calcul și se făceau calcule destul de complexe. Cam pe atunci a apărut calculatorul "de buzunar" și am beneficiat de un Texas Instruments TI-33. Îl păstrez și acum, ca amintire, lângă o riglă de calcul "sofisticată" nemțească. De atunci încerc să țin pasul cu gadgeturile tehnice. Acum abia aștept să-mi iau un iPad 5. Dar văd că mai am de așteptat.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

1 utilizatori citesc această discuție

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi