Sari la conținut

iPadForum se închide

După patru ani și ceva de existență, iPadForum se închide. :(
Dar... pe mine și pe alți pasionați de iPad-uri, Mac-uri și alte gadgeturi de la Apple ne găsiți în continuare pe MacForum.ro. Așa că, dacă aveți probleme și întrebări legate de device-urile voastre, nu ezitați să vă înscrieți acolo!

Vă așteptăm!

Tudor Vedeanu,
administrator iPadForum.ro

Fotografie

A apărut iOS 7.0.3

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Tudor

Tudor

Master Blaster

• Administrators
  • 1452 Mesaje:

Trimis la 22 October 2013 - 21:07

Această actualizare conține îmbunătățiri și corecturi de probleme, inclusiv:

• Adaugă funcționalitatea Portchei iCloud pentru a ține evidența numelor de cont, parolelor și numerelor cardurilor dvs. de credit pe toate dispozitivele aprobate
  • Adaugă un generator de parole, astfel încât Safari să poată sugera parole unice, greu de ghicit, pentru conturile dvs. online
  • Actualizează ecranul de blocare pentru a întârzia afișarea comenzii "glisați pentru afișare" atunci când Touch ID este în uz
  • Reintroduce posibilitatea de a căuta pe web și pe Wikipedia prin intermediul căutării Spotlight
  • Corectează o situație în care transmiterea mesajelor iMessage putea eșua pentru unii utilizatori
  • Corectează o problemă care putea împiedica activarea serviciului iMessage
  • Îmbunătățește stabilitatea sistemului la utilizarea aplicațiilor iWork
  • Corectează o problemă de calibrare a accelerometrului
  • Adresează o problemă care putea cauza utilizarea unei voci de calitate mai redusă de către Siri și VoiceOver
  • Corectează o problemă care putea permite ocolirea codului de acces din ecranul de blocare
  • Îmbunătățește configurarea “Reducere mișcare” pentru a diminua atât mișcarea, cât și animația
  • Corectează o problemă care putea determina sensibilitatea excesivă a comenzilor VoiceOver
  • Actualizează configurarea Text aldin pentru a afecta și caracterele de pe tastele de apelare
  • Corectează o problemă care putea cauza eliminarea supervizării pentru dispozitivele supervizate la actualizarea software-ului

Pentru informații despre conținutul de securitate al acestei actualizări, vizitați acest site web:

http://support.apple...iewlocale=ro_RO

#2 Tudor

Tudor

Master Blaster

• Administrators
  • 1452 Mesaje:

Trimis la 22 October 2013 - 21:49

Veste buna: iOS 7.0.3 merge mai bine pe iPad 4 decât versiunile precedente.  B)

#3 uɐʇloz .

uɐʇloz .

Nu sunt frumos, nici destept, iar umorul meu lasa de dorit

• Moderatori
  • 2055 Mesaje:

Trimis la 23 October 2013 - 18:55

Pe iPad nu am vazut sincer inbunatatire in viteza, insa pe iPhone zboara.

#4 DrAkUsOr

DrAkUsOr

Junior

• Members
  • Pip
  • 1 Mesaje:

Trimis la 24 October 2013 - 12:00

Pe ipad mini dupa upgrade la 7.0.3 intampin o problema vreau sa stiu daca o mai are si alcineva intru in config dupa  dau la fundaluri si luminozitate daca apas de doua ori pe el imi iese automat.

Nu mi se pare o schimbare pe ipad.

#5 Vizitator_kjdrseqwsrxdtcyfvgubhiknj_*

Vizitator_kjdrseqwsrxdtcyfvgubhiknj_*
  • Guests

Trimis la 24 October 2013 - 13:12

iPad mini nu am nici o problema

1 utilizatori citesc această discuție

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi