Sari la conținut

iPadForum se închide

După patru ani și ceva de existență, iPadForum se închide. :(
Dar... pe mine și pe alți pasionați de iPad-uri, Mac-uri și alte gadgeturi de la Apple ne găsiți în continuare pe MacForum.ro. Așa că, dacă aveți probleme și întrebări legate de device-urile voastre, nu ezitați să vă înscrieți acolo!

Vă așteptăm!

Tudor Vedeanu,
administrator iPadForum.ro

Fotografie

Aplicatie stocuri si facturare

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 ion silviu

ion silviu

Junior

• Members
  • Pip
  • 6 Mesaje:

Trimis la 26 January 2014 - 17:11

Buna ziua, sunt nou pe acest forum si "tanar posesor" a unui ipad mini. Am un mic magazin si as dori sa tin un stoc pe tableta si sa pot factura si introduce facturi. Am un astfel de program in magazin legat la casa de marcat, dar magazinul este la 25 de km si nu am net (in magazin nici semnal la telefon).
In concluzie, mi-ar fi de folos o aplicatie care sa poata face lucrurile descrise mai sus. Daca are cineva sugestii ii raman dator.

Sent from my iPad using Tapatalk

#2 AvBălțătescu

AvBălțătescu

Critic

• Members
  • PipPipPipPip
  • 876 Mesaje:

Trimis la 26 January 2014 - 20:35

https://itunes.apple...d578386521?mt=8
image.jpg

#3 ion silviu

ion silviu

Junior

• Members
  • Pip
  • 6 Mesaje:

Trimis la 27 January 2014 - 22:22

Din pacate nu ma ajuta....vreau ceva complex care sa aiba inclusa scanare de ciduri de bare si mult mai multe decat un excel si 2-3 formule. Stiu sa lucrez binisor in excel...dar nu vreau asa ceva. Ms oricum, mai caut...

#4 ion silviu

ion silviu

Junior

• Members
  • Pip
  • 6 Mesaje:

Trimis la 27 January 2014 - 22:23

Din pacate nu ma ajuta....vreau ceva complex care sa aiba inclusa scanare de coduri de bare si mult mai multe decat un excel si 2-3 formule. Stiu sa lucrez binisor in excel...dar nu vreau asa ceva. Ms oricum, mai caut...

#5 Tudor

Tudor

Master Blaster

• Administrators
  • 1452 Mesaje:

Trimis la 29 January 2014 - 22:27

@ion silviu Uită-te la LightSpeed Pro, pare că face exact ceea ce cauți tu.

#6 ion silviu

ion silviu

Junior

• Members
  • Pip
  • 6 Mesaje:

Trimis la 31 January 2014 - 00:41

Asa pare dar.....ai nevoie si de un Mac plus pretul care e foarte piperat. De fapt aia vand un magazin cu toata interfata. Am deja unul si din ce am bazut acolo e asemanator cu ce am eu. Eram curios sa vad ce stie dar nu am Mac. Ms oricum, mai caut. Baietii de la SmartBill m- au sunat ieri sa-mi zica ca imi ofera o versiune test ce merge pe tableta direct ( au una care merge tot in site), dar nu e gata inca.
Am gasit o versiune in engleza dar si cumparata e limitata la 200 de produse. Eu am 500+. Ori nu sunt ori nu stiu sa caut.

#7 ion silviu

ion silviu

Junior

• Members
  • Pip
  • 6 Mesaje:

Trimis la 31 January 2014 - 14:57

Am gasit ceva foarte interesant...il testez acumhttp://www.selbuk.co...ions.cfm?2.0=2 . Pretul pare rezonabil, 11$/ luna. Daca cineva mai are chef il rog sa- l testeze.

#8 DanP

DanP

Junior

• Members
  • Pip
  • 1 Mesaje:

Trimis la 06 April 2014 - 18:00

Am un mic restaurant in Iasi si folosesc aplicatia de casa de marcat pentru iPad http://ro.posipos.com

Vezi daca corespunde cerintelor tale, practic pentru ce am eu nevoie e mai mult decit suficienta, si este in romaneste.

1 utilizatori citesc această discuție

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi