Sari la conținut

iPadForum se închide

După patru ani și ceva de existență, iPadForum se închide. :(
Dar... pe mine și pe alți pasionați de iPad-uri, Mac-uri și alte gadgeturi de la Apple ne găsiți în continuare pe MacForum.ro. Așa că, dacă aveți probleme și întrebări legate de device-urile voastre, nu ezitați să vă înscrieți acolo!

Vă așteptăm!

Tudor Vedeanu,
administrator iPadForum.ro

Fotografie

Sincronizare Facebook - contacte

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 jazzey

jazzey

Junior

• Members
  • Pip
  • 2 Mesaje:

Trimis la 24 October 2011 - 00:04

Salut

Am o problema cu facebookul ! Am sincronizat si eu ca orice om contactele si ....SURPRIZA !!! imi apar pozele contactelor gresit , iar la alte contacte deloc . Cred ca imi afecteaza si aplicatia find my friends unde am doi prieteni la care nu imi apar pozele , chiar daca in contacte am corect pozele atasate la profil :( ceva sfaturi?

Multumesc :)

#2 Cattus Thraex

Cattus Thraex

Membru

• Members
  • PipPip
  • 205 Mesaje:

Trimis la 24 October 2011 - 16:25

Presupun că te referi la sync via iCloud, da? Dacă la icloud te referi, recomandarea este ca, deocamdată, să trăiești fără iCloud, cum ai trăit și înainte de iCloud. Mai vedem ce va mai fi după ce pun la punct sistemul de sincronizare REALĂ, deocamdată e neglijent făcut și cu erori.

#3 Biohazard

Biohazard

Membru

• Members
  • PipPip
  • 116 Mesaje:

Trimis la 25 October 2011 - 17:02

dai un sync cu itunnes sau incerca inca un sync cu facebook.
dezinstaleaza facebook.
reinstaleaza.

#4 Cattus Thraex

Cattus Thraex

Membru

• Members
  • PipPip
  • 205 Mesaje:

Trimis la 25 October 2011 - 17:20

dai un sync cu itunnes sau incerca inca un sync cu facebook.
dezinstaleaza facebook.
reinstaleaza.

Eu știu dacă-l sfătuiești bine? Dacă cosntată așa ceva, backup la sînge și după aia poți încerca orice dorești, inclusiv un așa-zis sync. Eu am pățit-o cu sincronizările astea, inclusiv cu icloud sync.

1 utilizatori citesc această discuție

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi